אני מגילון ועכשיו אני גר בירושלים חוסך ללימודים. בצבא הייתי ביחידת עורב צנחנים והייתי סמל במהלך השירות.
המכינה בשבילי היא נקודת מפנה מאוד חשובה בחיים. באיזשהו מקום מאותו רגע התחלתי לקחת את החיים לידיים של עצמי, היא הרחיבה לי את האופקים ופתחה בפני תחומיי עיניים חדשים ומרתקים. הדוגמה הכי טובה לזה היא שאני הולך ללמוד פסיכולוגיה שנה הבאה כשלפניי כן לא הכרתי את התחום בכלל וחשבתי שאני אלמד כימיה בכלל…
 

מחזור ב- יוני דורון

אז אני עדיין בצבא… מתחיל לחלום על השחרור (עוד 3 חודשים), ותוך כדי ליהנות עד תום בעיקר מהחברים שאיתי, שהפכו להיות אחים ממש, למרות המרחק העצום בין כולנו.
חוץ מזה אני כל הזמן פוגש אנשים מעניינים, מטייל הרבה במעט זמן הפנוי מהצבא, לומד לנגן בסיטאר עכשיו… ומביא את בשורת האקרו-יוגה לצבא! תתכוננו לסדנה לבוגרי המכינה בקרוב!

מחזור ד'- נדב דניאלי

משרת בפלס”ר גבעתי, היום בהשלמה חיילית של קורס קצינים. גר בגבעת שמואל, אוהב לטייל, בעיקר עם החבר׳ה המדהימים שפגשתי במכינה. בשבילי ההגדרה של מכינה לא מדויקת וקשה לתמצות.  זה לא מקום שמכין רק לצבא, זו מכינה לחיים.

מחזור ה'- גד קוסטה

אנסה להסביר לכם מה המכינה עשתה לי אישית, השנה הציבה לכולנו המון אתגרים, מהרגע הראשון, אם זה  בשבוע עבודה באמצע אוגוסט,  אם זה במהלך השיעורים , בגיבוש הקבוצתי או בסדרותהשנה הזאת הייתה כמתנה בשבילי, היא עצבה אותי וחיזקה אותיהיא גרמה לי להפוך חלום ודמיון למציאותהצלחתי להבין שכל דבר שאני כחניך רוצה לעשות אני באמת מסוגל.

מחזור ז- גור שילה